DIKUR MËSUESIT E NGELËN NË SHKOLLË/ Ja si i përshëndet Noizy sot (FOTO) – AlpeGossip
DIKUR MËSUESIT E NGELËN NË SHKOLLË/ Ja si i përshëndet Noizy sot (FOTO)

DIKUR MËSUESIT E NGELËN NË SHKOLLË/ Ja si i përshëndet Noizy sot (FOTO)

Reperi i njohur Noizy falë punës së palodhshme është kthyer sot për sot në një nga reperët më të suksesshëm shqiptarë.

Vlen të theksohet fakti se këngët e tij, brenda shumë pak ditësh kthehen në hite dhe pëlqehen shumë nga publiku shqiptar, por jo vetëm.

Ditën e sotme reperi ka ndarë me të gjithë ndjekësit në llogarinë në Instagram një detaj që nuk e kemi ditur më parë për të.

Noizy-in e paskan ngelur mësuesit në shkollë dhe ne e mësuam pikërisht sot.

Ndërkohë, si për t’ju thënë atyre që aktualisht po arrin majat në karrierë, reperi ka publikuar një foto të tijën krah së cilës shkruan: “Përshëndes mësuesit që më ngelën në shkollë.”