Getoar Selimi dhe Flori Mumajesi kanë një surprizë, diçka po "kurdisin" - AlpeGossip
Getoar Selimi dhe Flori Mumajesi kanë një surprizë, diçka po “kurdisin”

Getoar Selimi dhe Flori Mumajesi kanë një surprizë, diçka po “kurdisin”

Kjo me siguri do të jetë surpriza e rradhës.
Getoar Selimi dhe Flori Mumajesi në një bashkëpunim… Djemtë e muzikës kanë publikuar në rrjetet sociale foto ku duket të jenë në një studio muzikore dhe krah tyre kanë shkruar fjalët më të mira për njëri-tjetrin.

Dhe nëse bëhen bashkë me siguri do të sjellin hitin e radhës.

Së bashku ata kanë sjellë dy bashkëpubime para disa vitesh, këngën  “Ani Ani Syn” dhe  “Baby” të cilat u kthyen ndër të preferuarit e publikut atë kohë.