SHUMË SEKSI DHE PROVOKUESE/ Alesia Bami do t’ju lërë pa fjalë… (FOTO) – AlpeGossip
SHUMË SEKSI DHE PROVOKUESE/ Alesia Bami do t’ju lërë pa fjalë… (FOTO)

SHUMË SEKSI DHE PROVOKUESE/ Alesia Bami do t’ju lërë pa fjalë… (FOTO)

Alesia Bami spikat kudo që shkon me bukurinë dhe format super seksi trupore.

E kemi parë shpesh pjesë të shumë pasarelave në qytet ndërkohë që e gjejmë dhe si velinë e emisionit “Stop”.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në portret, me një make up që i nxjerr në pah të gjithë tiparet dhe një shikim që të bën për vete.