SA SHUMË ËSHTË RRITUR/ Jonida Maliqi ndan videon më të ëmbël me të birin (VIDEO) – AlpeGossip
SA SHUMË ËSHTË RRITUR/ Jonida Maliqi ndan videon më të ëmbël me të birin (VIDEO)

SA SHUMË ËSHTË RRITUR/ Jonida Maliqi ndan videon më të ëmbël me të birin (VIDEO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Jonida Maliqi është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpeshherë publikon foto apo video nga përditshmëria e projektet e reja. Këtë herë Jonida ia ka ëmbëlsuar ditën të gjithëve me një video shumë të bukur.

Ajo shihet duke përqafuar dhe puthur të birin, Danin i cili është rritur shumë.

“Drita ime”, ka shkruar Jonida krah postimit ku shfaqet në parkun e lojërave e duke treguar se momentet më të bukura i kalon me të birin.

View this post on Instagram

Drita ime❤️

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on