“MBETËM GOJËHAPUR”/ Dhurata Dora zbulon pamjet nga vila gjigante (FOTO) – AlpeGossip
“MBETËM GOJËHAPUR”/ Dhurata Dora zbulon pamjet nga vila gjigante (FOTO)

“MBETËM GOJËHAPUR”/ Dhurata Dora zbulon pamjet nga vila gjigante (FOTO)

Jeta e VIP-ave dhe gjithçka rreth tyre ka sjellë gjithmonë interes tek publiku si i huaj, ashtu edhe shqiptar dhe njerëzit kanë qenë gjithmonë kuriozë të mësojnë me detaje gjithçka për personazhet e famshëm, duke nisur që nga jeta private e deri tek shtëpia ku ata jetojnë.
Së fundmi, ishte këngëtarja e hitit ‘Jake jake’, Dhurata Dora, ajo që ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve teksa ka publikuar në Instastory pamje nga shtëpia e saj gjigante.

Siç e shohim në fotot e mëposhtme, ajo ka filmuar vilën moderne ngjyrë kafe, e cila ishte e rrethuar nga pemët dhe gjelbërimi.

“Shtëpia”- ka shkruar Dhurata në postimin që e ka shoqëruar me dy zemra.