“Më pëlqen yndyra”/ Fansja i PROPOZON Olti Currit për martesë, shikoni si i përgjigjet ai: Zhvishu dhe… – AlpeGossip
“Më pëlqen yndyra”/ Fansja i PROPOZON Olti Currit për martesë, shikoni si i përgjigjet ai: Zhvishu dhe…

“Më pëlqen yndyra”/ Fansja i PROPOZON Olti Currit për martesë, shikoni si i përgjigjet ai: Zhvishu dhe…

Olti Curri njihet si një ndër personat me më pak komplekse, teksa kurrë nuk lejon veten që të qëndrojë jashtë thashethemeve lart e poshtë.

Ai si të gjithë të tjerët u bë pjesë e risisë së Instagramit ku ju jepje mundësi fansave të të bënin pyetje.

Mes shumë kurioziteteve që mund të kishin, një fanse ka zgjedhur ta propozoj për martesë me një nga pyetjet më të çuditshme që mund të dëgjoni ndonjëherë.

“A martohemi bashkë? Dhe mua më pëlqen yndyra”, shkruan ajo duke e shoqëruar pyetjen e saj me emoji sysh që presin përgjigjje dhe një zemër.

I menjëhershëm ka qenë dhe reagimi i Oltit teksa i thotë:

“U kry. Zhvishu dhe më prit tek frigoriferi.”

/AlpeNews.al/