I FUSIN DUART NË GJOKS NË PUBLIK/ “Çmendet” Fjolla Morina: Kuku, qyqja! (FOTO) – AlpeGossip
I FUSIN DUART NË GJOKS NË PUBLIK/ “Çmendet” Fjolla Morina: Kuku, qyqja! (FOTO)

I FUSIN DUART NË GJOKS NË PUBLIK/ “Çmendet” Fjolla Morina: Kuku, qyqja! (FOTO)

Është aq seksi sa edhe femrat çmenden prej saj!

Fjolla Morina di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen e mbarë publikut me format e saj super seksi dhe fotot provokuese që ndan me fansat e saj në rrjetet sociale.

Teksa ka dalë për t’u argëtuar në mbrëmje, Fjolla ka postuar një foto ku bie në sy një detaj: dikush po i prek gjoksin! Nga duart shihet se kemi të bëjmë me një femër.

Mesa duket Fjolla është aq e parezistueshme sa “luan mendsh” edhe femrat.

“Kukuuuuu, qyqjaaa”, shkruan Fjolla si për të thënë se ka reaguar e habitur…