Njihuni me katër modelet e pantallonave të cilat nuk dalin kurrë nga moda (FOTO) – AlpeGossip
Njihuni me katër modelet e pantallonave  të cilat nuk dalin kurrë nga moda (FOTO)

Njihuni me katër modelet e pantallonave të cilat nuk dalin kurrë nga moda (FOTO)

Këto ditë ka ardhur koha të mendojmë seriozisht për sezonin e vjeshtës. Nëse keni ndërmend të bëni blerje ne ju sugjerojmë të investoni ndër të tjera edhe te pantallonat. Idealja është të bëni një zgjedhje të atillë që të mund t’i vishni kurdoherë duke iu rezistuar kështu trendeve dhe kohës.

Për të mos rënë pre e trendeve të përkohshme, më poshtë kemi listuar për ju 4 prerje pantallonash që pavarësisht ç’hyn apo ç’del nga e ashtëquajtura modë, ato ia dalin të jenë gjithmonë të pëlqyera.

1. Prerje e drejtë e ngushtë

I kombinoni me atlete sportive ose këpucë serioze.

2. Pantallona me shtat të lartë

 

3. Të gjera në fund

 

4. Tërësisht të gjëra