“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Ka kaluar pritshmëritë nga liket, ja kush VIP kryeson listën sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Ka kaluar pritshmëritë nga liket, ja kush VIP kryeson listën sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Ka kaluar pritshmëritë nga liket, ja kush VIP kryeson listën sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Nora Istrefi e cila ka postuar një foto e mbështetur tek një vendë të dekoruar me trëndafila. Ajo ka marrë 28,924 like, e ndjekur nga 1,1 M followersa.

Jonida Vokshi me 9,513 like.

Alketa Vejsiu me 7,057 like.

Visjan Ukcenaaj me 3,374 like.

Nevina Shtylla me 3,156 like.