“20 DITË ME KORONAVIRUS”/ Arbana takon të atin pas kaq kohësh: Mirë e kaloi (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“20 DITË ME KORONAVIRUS”/ Arbana takon të atin pas kaq kohësh: Mirë e kaloi (FOTO+VIDEO)

“20 DITË ME KORONAVIRUS”/ Arbana takon të atin pas kaq kohësh: Mirë e kaloi (FOTO+VIDEO)

Ditën e sotme, Arbana Osmani ka bërë të ditur se i ati i saj ishte infektuar me Covid-19 dhe për fat të mirë ka arritur ta kalojë sëmundjen. Moderatorja është takuar me të atin pas 3 javësh pasi ai ka qenë i izoluar.

Arbana tregon se i ati e kaloi mirë këtë situatë dhe duket shumë e lumtur që më në fund babë e bijë janë takuar.

“Ja, u shërua nga Covid-19. Jo shumë keq, mirë je. Mirë e kaloi, dy javë na çmendi. 20 dit,”, thote Arbana gjatë videos, krah së cilës shkruan: “Takim me Demon pas 3 javësh”.