KOURTNEY KOPJON MOTRËN E SAJ/ Del në borë vetëm me bikini (FOTO) – AlpeGossip
KOURTNEY KOPJON MOTRËN E SAJ/ Del në borë vetëm me bikini (FOTO)

KOURTNEY KOPJON MOTRËN E SAJ/ Del në borë vetëm me bikini (FOTO)

Kourtney Kardashian ka befasuar të gjithë me veprimin e fundit, ajo  pozoi në mes të borës, pothuajse e zhveshur.

Kishte veshur një palë bikini, në të cilat ka theksuar format bombastike trupore, duke provokuar keq ndjekësit.

“Kopjova Kendall”, ka shkruar ajo mbi foto, e cila është pëlqyer dhe komentuar miliona herë nga ndjekësit.

 

View this post on Instagram

Copied Kendall.

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on