U MARTUA ME MASHKULL/ Moderatori shqiptar bëhet i gjallë në rrjetet sociale – AlpeGossip
U MARTUA ME MASHKULL/ Moderatori shqiptar bëhet i gjallë në rrjetet sociale

U MARTUA ME MASHKULL/ Moderatori shqiptar bëhet i gjallë në rrjetet sociale

Moderatori shqiptar Mishel Rrena u vu në qendër të midave rozë pak muaj më parë, kur u celebrua me mashkullin e jetës së tij dhe pranoi hapur prirjet e tij seksuale. Mirëpo për shkak të opinionit publik dhe komenteve të shumta që vërshuan në rrjetet e tij social, Rrena nuk u shfaq më duke mos publikuar asnjë foto.

Megjithatë ditën e sotme na ka bërë përshtypje një koment që ai ka lënë në foton e moderatores Kiara Tito. Ish-moderatori i “Top Select” ka shkruar disa emoji-zemra në foton ku Tito shihet se i është rikthyer look-ut natyral. Kjo gjë na lë të kuptojmë se Misheli nuk ka postuar asgjë nga jeta e tij, por ka qenë aktiv duke parë se çfarë bëhet në jetën e të gjithë ndjekësve të tij në rrjetet sociale.

Komenti i Mishelit në foton e Kiarës