Vitet ikin por ato mbeten po të njëjta/ Ja cilat janë disa nga vipat shqiptare që nuk dinë TË PLAKEN (FOTO) – AlpeGossip
Vitet ikin por ato mbeten po të njëjta/ Ja cilat janë disa nga vipat shqiptare që nuk dinë TË PLAKEN (FOTO)

Vitet ikin por ato mbeten po të njëjta/ Ja cilat janë disa nga vipat shqiptare që nuk dinë TË PLAKEN (FOTO)

Vipat shqiptare që sot janë pak të “thyera në moshë “po që në fakt fiziku i tyre tregon të kundërtën.
AlpeNews.al  sjellë disa raste se mosha është thjesht një numër!

E nisim me këngëtaren me origjinë nga Kosova por shumë e dashur për publikun shqiptar Albërie Hadërgjonaj. Një këngëtare më një karrier shumë të gjatë po që sot është nënë e 3 vajza të njohura.

Ajo është konsideruar gjithmonë si një ndër imazhet e televizionit që i ka sfiduar vitet. Në çdo dalje të saj ajo shfaqet e kuruar deri në detaje dhe na duket sikur rinohet çdo ditë e më shumë.
Ja si ka qenë dhe ja si është:

Vitet për të janë thjeshtë një numër!
Një këngëtare tjetër është dhe Ledina Celo ku gëzon forma të mirë trupore dhe bukuri goxha karakteristike, të cilët po e ekspozon përmes shumë postimeve në rrjetet sociale.
Ja si ka qenë dhe ja si është:

Eli Fara mbretëresha e muzikës shqiptare
Është një ndër më të paguarat, ka miliona adhurues, e shumë komentuar në showbizz-in, gjithnjë në super formë dhe një femër që nuk njeh moshë.
Ja si ka qenë dhe ja si është:

Këngëtarja e shumë hiteve, Aurela Gaçe është padyshim edhe një nga vokalet me të cilët krenohemi.
Ajo ndan shpesh me ne rutinën e saj duke u ushtruar në ambjente të ndryshme për të mbajtur trupin e saj sa më në formë dhe këto na i tregojnë fotot e mëposhtme:

Maya Alickaj  identifikohet më shumë është ajoe muzikës popullore vlonjate, e nuk kishim si mos ta përmendnim fizikun e saj të kuruar.
Pamjet flasin vetë.

AlpeNews.al