PAS ALBAN RAMOSAJT/ Moderatori shqiptar pozon nudo thjesht sepse do (FOTO) – AlpeGossip
PAS ALBAN RAMOSAJT/ Moderatori shqiptar pozon nudo thjesht sepse do (FOTO)

PAS ALBAN RAMOSAJT/ Moderatori shqiptar pozon nudo thjesht sepse do (FOTO)

Jo vetëm të famshmet, por edhe meshkujt e njohur të ekranit kanë nisur tani që të postojnë foto nudo.

Pas këngëtarit Alban Ramosaj, moderatori Kelvi Kadilli ka postuar një foto shumë intime.

Ai shfaqet me kurriz, ndërsa bën dush dhe normal që nuk ka asnjë rrobë në trup. Në foto nuk mund të dallohet shumë qartë moderatori, pasi xhami i dushit është i mbuluar me avull.

Postimi nuk ka asnjë mbishkrim, por ndoshta ashtu si Albani edhe Kelvi ka dashur të përcjellë mesazhin që njerëzit mund të bëjnë atë që duan dhe të jenë vetvetja.