PAS NDARJES NGA DONALDI/ Beatrix Ramosaj dhe Getinjo në një lidhje dashurie? – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA DONALDI/ Beatrix Ramosaj dhe Getinjo në një lidhje dashurie?

PAS NDARJES NGA DONALDI/ Beatrix Ramosaj dhe Getinjo në një lidhje dashurie?

Beatrix Ramosaj dhe Getinjo janë përfolur së fundmi për një lidhje dashuria. Shkak janë bërë komentet në rrjete sociale, në dukje normale, por që kanë ngjallur aludimet te fansat.

Beatrix Ramosaj dhe Getinjo në një lidhje dashurie?

Mirëpo, Beatrix ka reaguar për “Kryefjala.com” dhe i ka hedhur poshtë të gjitha. Këngëtarja ka sqaruar se ajo dhe Getinjo janë vetëm miq.

Beatrix Ramosaj dhe Getinjo në një lidhje dashurie?

“I përgënjeshtroj, ne jemi thjesht miq të mirë”, është shprehur Beatrix.