Njihuni me “sozinë” e Ermal Mamaqit, ngjashmëri e frikshme! (FOTO) – AlpeGossip
Njihuni me “sozinë” e Ermal Mamaqit, ngjashmëri e frikshme! (FOTO)

Njihuni me “sozinë” e Ermal Mamaqit, ngjashmëri e frikshme! (FOTO)

Ermal Mamaqi është një ndër moderatorët më të dashur për publikun shqiptar. Përveçse është një ndër më të ndjekurit në Facebook, Ermali sa vjen dhe po fiton edhe ndjekës të huaj nga vende të ndryshme. Kjo falë gallatave, pozitivitetit dhe videove ‘funny’ qe ai poston, jo vetëm në Facebook, por edhe në Instagram.

Këtë herë në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani në rubrikën “Copy-Paste” u zbulua edhe sozia e moderatorit shqiptar. Siç e shihni ne foton më poshtë ata duken identike. Ai quhet Zubeyir Ekicibasi. Ai është turk si dhe Chef kuzhine.