I VDEKUR NE MAKINE/ Ndahet nga jeta REPERI I FAMSHEM amerikan, dyshohet se… (PAMJE TE RENDA) – AlpeGossip
I VDEKUR NE MAKINE/ Ndahet nga jeta REPERI I FAMSHEM amerikan, dyshohet se… (PAMJE TE RENDA)

I VDEKUR NE MAKINE/ Ndahet nga jeta REPERI I FAMSHEM amerikan, dyshohet se… (PAMJE TE RENDA)

Reperi i famshëm amerikan është gjetur i pajetë në makinën e tij. Sipas policisë dyshohet se  ai është qëlluar për vdekje gjatë një grabitje në Florida.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4 të mëngjesit të ditës së sotme.

Reperi 20-vjeçar emri i të cilit është Jahseh Onfroy, sapo kishte dalë nga në dyqan motorrësh kur në një tentativë vjedhje u sulmua nga dy burra dhe mbeti i vdekur.

Policia ka nisur punën për identifikimin dhe kapjen e autorëve të ngjarjes.

I riu ishte një nga artistët më të diskutuar për përballjen e tij me akuzat për dhunë në familje.