KYLIE NJË NËNË KRENARE/ E bija 8-muajshe ka nisur të ecë (FOTO) - AlpeGossip
KYLIE NJË NËNË KRENARE/ E bija 8-muajshe ka nisur të ecë (FOTO)

KYLIE NJË NËNË KRENARE/ E bija 8-muajshe ka nisur të ecë (FOTO)

Kylie Jenner ka publikuar disa orë më parë një video të së bijës që po mëson të hedhë hapat e parë. Stormi është brenda një rrethoreje dhe e ëma me krenari xhiron momentin e bukur.

Kujtojmë se e vogla e familjes është 8-muajshe dhe duket se është fëmijë shumë i shkathët. Stormi erdhi në jetë në 1 shkurt dhe Kylie e ka kthyer në një pjesë të pandarë të show-t televiziv, “Life of Kylie”