GJITHMONË BASHKË/ Luana i dedikon këto fjalë Marinës me foton nga pushimet në Dubai – AlpeGossip
GJITHMONË BASHKË/ Luana i dedikon këto fjalë Marinës me foton nga pushimet në Dubai

GJITHMONË BASHKË/ Luana i dedikon këto fjalë Marinës me foton nga pushimet në Dubai

Luana dhe Marina janë dy nga nga figurat më të dashura të publikut shqiptar. Falë aftësive drejtuese që kanë shfaqur në ekran, të dyja motrat janë pëlqyer masivisht nga të gjithë ndjekësit e tyre, duke pasur dhe mbështetjen e vazhdueshme të tyre.

Së fundmi ato ndodhen në Dubai, aty ku kanë zgjedhur të pushojnë në nisjen e Vitit të Ri. Secila ka publikuar në llogaritë individuale foto të ndryshme pranë detit e shkretëtirës, duke treguar se po kalojnë shumë bukur në shoqërinë e më të dashurve të tyre.

Luana ka ndarë pak më parë një foto pranë Marinës ku shfaqen në shkretëtirë mjaft serioze. Me siguri ky ka qenë vetëm një moment fotografik pasi të dyja kanë publikuar video të ndryshme mjaft të qeshura nga udhëtimi në Dubai.

Kujtojmë se te dyja moderatoret e kanë shprehur edhe publikisht dashurinë e madhe që gëzojnë, duke theksuar se nuk ja dilnin pa mbështetjen e njëra-tjetrës.

View this post on Instagram

My ride or die

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on