“MË KËRKONTE SEKS ORAL DHE…”/ Dëshmitë drithëruese gjatë dokumentarit për Michael Jackson (VIDEO+FOTO) – AlpeGossip
“MË KËRKONTE SEKS ORAL DHE…”/ Dëshmitë drithëruese gjatë dokumentarit për Michael Jackson (VIDEO+FOTO)

“MË KËRKONTE SEKS ORAL DHE…”/ Dëshmitë drithëruese gjatë dokumentarit për Michael Jackson (VIDEO+FOTO)

Vetëm një vit pasi takoi James Safechuck, Michael Jackson bleu pronën me emër “Neverland”, e cila ndodhej në very të Los Angeles.

Në dokumentarin e ri kushtuar jetës së këngëtarit legjendar, Safechuck pranoi se Michael Jackson e kishte blerë këtë pronë posaçërisht për të.

“Kjo shtëpi është e jotja”, ishin fjalët e këngëtarit.

Ai dhe mamaja e tij ishin të ftuarit e parë në këtë shtëpi

“Shtëpia ishte si përrallë”, shprehet mamaja e safechuck.

Por mesa duket përralla nuk zgjati shumë dhe shumë shpejt u kthye në një makth, pasi Jamesi u abuzua seksualisht nga Michael.

“Kërkonte seks oral e ti puthja gjoksin”, shton James ndër të tjera.

Sipas tij, abuzimi vijonte dhe në pjesë të ndryshme të shtëpisë, të cilat përmbushnin ëndrrat seksuale të këngëtarit, duke përfshirë këtu pishinën dhe dhomat e katit të dytë.

Këto dëshmi drithëruese kanë shokuar të gjithë publikun. James dh Michael Jackson u njohën teksa ai ishte 10 vjeçar në reklamën e kompanisë “Pepsi”.