POZON ME TË VOGLIN NË KRAHË/ Olta Gixhari tregon me një FOTO se si ka qenë 1 muaj me Amar – AlpeGossip
POZON ME TË VOGLIN NË KRAHË/ Olta Gixhari tregon me një FOTO se si ka qenë 1 muaj me Amar

POZON ME TË VOGLIN NË KRAHË/ Olta Gixhari tregon me një FOTO se si ka qenë 1 muaj me Amar

Që prej 1 muaji, aktorja e njohur, Olta Gixhari ka mundur të përjetojë ndjesitë më të bukura pasi u bë nënë për herë të parë. Së fundmi ajo ka ndarë një foto me të birin në krahë, ku duket mjaft e qetë dhe e qeshur.

“21/9/2020 last night
1 muaj Amar 💙’, ka shkruar Gixhari krah postimit ku duket se vogëlushi po fle tek krahët e mamit.

Me siguri këto javë  e kanë mbushur Oltën plot dashuri dhe i kanë dhuruar emocionet më të bukura teksa Amar rritet nga dita në ditë. Ajo ka ndarë momente të ndryshme ku ka zbuluar jo vetëm garderobën, por dhe ka shijuar shëtitjet më të ëmbla me princin e saj.