Që raporti seksual të zgjasë edhe 30 minuta më shumë/ Shihni recetën e duhur – AlpeGossip
Që raporti seksual të zgjasë edhe 30 minuta më shumë/ Shihni recetën e duhur

Që raporti seksual të zgjasë edhe 30 minuta më shumë/ Shihni recetën e duhur

Kjo është një recetë shumë e thjeshtë dhe praktike që mund të përdoret si nga femrat, po ashtu edhe meshkut, me qëllim që raporti i tyre seksual të mund të zgjas edhe 30 minuta më shumë. Kjo pije është ideale, pasi është e pasur me antioksidantë dhe eleminon radikalet e lira.
Përbërësit:
100 ml lëng portokalli;
100 ml çaj kamomili;
2 lugë gjelle mjaltë;
1 lugë gjelle lëng limoni;
Përgatitja:
Hidhini të gjithë përbërësit në një blender dhe konsumojeni këtë pije përpara se të kryeni marrëdhënie.