"DO TË PUSHTOJE TREGUN"/ Alban Skenderaj e MC Kresha së shpejti sjellin këngën e re - AlpeGossip
“DO TË PUSHTOJE TREGUN”/ Alban Skenderaj e MC Kresha së shpejti sjellin këngën e re

“DO TË PUSHTOJE TREGUN”/ Alban Skenderaj e MC Kresha së shpejti sjellin këngën e re

Këngëtari nga Shqipëria, Alban Skenderaj dhe reperi nga Mitrovica, MC Kresha kanë konfirmuar bashkëpunimin e tyre.

Përmes rrjeteve sociale ata kanë bërë të ditur se së shpejti do të sjellin këngën “Ping Pong’.

Alban Skënderaj më parë kishte bashkëpunuar edhe me reperin kosovar, Elinel, me të cilin kishte sjellë këngën “Kam Nevojë”.