Gjoksi i Armina Mevlanit merr “hov”, sfidon ish bombat e Çiljetës – AlpeGossip
Gjoksi i Armina Mevlanit merr “hov”, sfidon ish bombat e Çiljetës

Gjoksi i Armina Mevlanit merr “hov”, sfidon ish bombat e Çiljetës

Blogerja e njohur Armina Mevlani gjithmonë është vënë në qëndër të kritikave për disbalancën mes gjoksit të madh dhe të pasmeve të saj të rrafshëta.
Këtë herë Armina ka bërë disa postime që kanë lënë pa fjalë me përmasat e gjoksit të saj që duket se rritet dita ditës.

Me këto përmasa na kujton Çiljetën në kohën kur nuk kishte bërë ndërhyrjen për të zvogëluar ‘bombat e saj’.

Pavarësisht kritikave Armina ka treguar se është mjaft e kënaqu me trupin e saj dhe mbi të gjitha Zeni e do kështu siç është