Pas ndarjes nga burri, Eneda Tarifa përlot për 8 Mars: Njerëzit e dobët hakmerren… – AlpeGossip
Pas ndarjes nga burri, Eneda Tarifa përlot për 8 Mars: Njerëzit e dobët hakmerren…

Pas ndarjes nga burri, Eneda Tarifa përlot për 8 Mars: Njerëzit e dobët hakmerren…

Ajo ishte protagoniste e një prej ndarjet më të përfolura në shoubizin shqiptar në muajt e fundit. Divorci i saj nga ish-bashkëshorti, me të cilin ka edhe një fëmijë, mori një vëmendje të madhe në shtypin rozë.

Në Ditën Ndërkombëtare të Gruas këngëtarja e mirënjohur dhe prezantuesja e dashur për publikun Eneda Tarifa ka zgjedhur një kuotë të fuqishme për ta përcjellë si mesazh.

Në InstaStory, Eneda ka publikuar një shprehje të madhe të Albert Einstein.

“Njerëzit e dobët hakmerren, njerëzit e fortë falin, njerëzit inteligjent injorojnë”, citohet thënia e publikuar nga Eneda Tarifa.