SHOQET E “FUSIN” MONIKËN NË RRUGË TË KEQE/ Aktorja ankohet: Dua te iki, por… – AlpeGossip
SHOQET E “FUSIN” MONIKËN NË RRUGË TË KEQE/ Aktorja ankohet: Dua te iki, por…

SHOQET E “FUSIN” MONIKËN NË RRUGË TË KEQE/ Aktorja ankohet: Dua te iki, por…

Monika Lubonja është një nga personazhet e Big Brother Vip, e cila ka zgjedhur të shijojë në maksimum famën që mori nga ky program.

Që pas daljes së saj nga shtëpia e BBV aktorja është shumë aktive në rrjetet sociale. Lubonja cdo herëia arrin të rrëmbejë vëmendjen e mediave rozë dhe “thumbat” kundrejtë ish banorëve apo edhe e detaje nga jeta e saj e përditëshme.

Mesa duket aktorja ditën e sotme e ka gdhirë jashtë në shoqërinë e mikeshave të saj. Monika ka postuar në Instagram disa story ku tregon se ajo dëshiron të ikë po shoqëria e saj do të vazhdojë të pijë.

“Dua të iki por kam një tavolinë që akoma do të pijë dhe unë… Disa pi e unë rri,”-degjohet të thotë ish-banorja e Big Brother Vip në video.

  • foto galeri
  • foto galeri

 

 

Ju kujtojmë që një javë më parë Monika ka ndarë me ndjekësit e saj sërish“hallin” që e mundon. Me anë të një instastory, me fjalë të tjera ajo tregon se është zgjedhja e saj të rrijë single, duke “refuzuar” këdo që i afrohet.

“Kush ankohet që është single, por në të njëjtën kohë nuk i jep asnjë shanc askujt,”-shkruante Lubonja përbri fotos.