Ofertë nga Play Boy? Gazetarja e ”Zjarr Tv” rrëfehet tek Rudina, tregon për ofertat… (FOTO) – AlpeGossip
Ofertë nga Play Boy? Gazetarja e ”Zjarr Tv” rrëfehet tek Rudina, tregon për ofertat… (FOTO)

Ofertë nga Play Boy? Gazetarja e ”Zjarr Tv” rrëfehet tek Rudina, tregon për ofertat… (FOTO)

Padyshim Enki, gazetarja e cila bëri shumë bujë më veshjen e saj të pazakontë në televizionin Zjarr Tv, ishte një ndër spikeret më të pazakonta në llojin e saj.

Linjat e saj, veçanërisht gjoksi, e bënë Enkin të komentohej gjerësisht nga shumë persona. Ajo ditën e sotshme na ka treguar një sekret të cilin deri më tani nuk e kishim ditur.

Gazetarja ditën e sotme ka qenë tek “Rudina”, nga ku na ka treguar për ofertën që i kishte bërë “Play Boy”. Ajo u shpreh se ishte kontaktuar nga Play Boy gjerman, ata i kishin ofruar një shumë prej 30 mijë eurosh që të pozonte për revistën me famë botërore, por Enki nuk e kishte pranuar këtë ofertë.

“Ata më ofruan 30 mijë euro ndërsa unë doja 100 mijë euro, të paktën të kisha blerë një shtëpi dhe një makinë”, është shprehur gazetarja.