2 MIJË SPEKTATORË UROJNË ALBIONËN/ Ja kush është vajza që u surprizua tek "Kënga Magjike" (FOTO) - AlpeGossip
2 MIJË SPEKTATORË UROJNË ALBIONËN/ Ja kush është vajza që u surprizua tek “Kënga Magjike” (FOTO)

2 MIJË SPEKTATORË UROJNË ALBIONËN/ Ja kush është vajza që u surprizua tek “Kënga Magjike” (FOTO)

Po mbahet mbrëmjen e sotme në Pallatin e Koncerteve edicioni i 20 i Kënga Magjike. Pas performancave të disa artistëve, ka ardhur koha e surprizave. “Ka një mesazh për ty” nuk ka munguar as në festival dhe sot Ardit Gjebrea ka surprizuar një vajzë që kishte ditëlindjen.
Fillimisht moderatori e përshëndeti vajzën e ditëlindjes, Albionën nga ekrani, teksa ajo ndodhej në një restorant. Albiona nuk po e kuptonte që bëhej fjala për të derisa Arditi ja bëri të ditur.

Albiona mori një buqetë me lule dhe një letër ku shkruhej “Gëzuar ditëlindjen Albiona nga publiku i pallatit të koncerteve” dhe të gjithë njëzëri i uruan ditëlindjen.