Tani është një ndër meshkujt më seksi, por shihni si dukej vite më parë Fatmir Hysenbelliu – AlpeGossip
Tani është një ndër meshkujt më seksi, por shihni si dukej vite më parë Fatmir Hysenbelliu

Tani është një ndër meshkujt më seksi, por shihni si dukej vite më parë Fatmir Hysenbelliu

Fatmir Hysenbelliu është një prej meshkujve më të komentuar të showbizit shqiptar, i cili tërheq shpesh vëmendjen e ndjekësve në Instagram me postimet e shumta ku tregon jetën luksoze që bën.

Ai është mjaft aktiv në profilin e tij dhe ditën e sotme një foto e publikuar në Instastory ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Fatmir shfaqet para shumë vitesh, në moshë më të vogël dhe me disa kilogramë më pak, teksa ka veshur kostumin sportiv të skuadrës së Barit, me të cilën luante dikur.