Vicktoria Beckham shokon me deklaratën: Nuk i laj asnjëherë xhinset… (FOTO) – AlpeGossip
Vicktoria Beckham shokon me deklaratën: Nuk i laj asnjëherë xhinset… (FOTO)

Vicktoria Beckham shokon me deklaratën: Nuk i laj asnjëherë xhinset… (FOTO)

E habitshme por modelja shumë e pasur botërore dhe ikona e modës Victoria Beckham nuk i lan asnjëherë xhinset.

Në një intervistë për “Elle”, Beckham ka thënë që ajo nuk i lan kurrë xhinset, vetëm nëse fëmijët ia bëjnë pis.

“Nëse fëmijët mi bëjnë pis xhinset atëherë duhet t`i laj patjetër me ujë të ftohtë. normalisht, nuk i laj fare. Zakonisht i var të ajrosen dhe të ruajnë formën,” ka thënë Victoria.