Kujdes si flini! Tregon sesi shkoni me partnerin (FOTO) – AlpeGossip
Kujdes si flini! Tregon sesi shkoni me partnerin (FOTO)

Kujdes si flini! Tregon sesi shkoni me partnerin (FOTO)

Ndonjëherë gjërat janë më të thjeshta seç duken. Nëse doni të dini si po shkon marrëdhënia juaj s’keni pse lodheni shumë, këtë e tregon fjetja juaj. Mënyra si ju e bëni gjumin përkrah partnerit tregon shumë!

Ky pozicion nënkupton se keni një lidhje harmonike, merreni vesh mirë me njeri-tjetrin dhe me përjashtim të disa konflikteve të vogla në përgjithësi bini në një mendje. Nuk jeni 100% të sigurt akoma për marrëdhënien akoma por gjithsesi keni rënë brenda. Jeni në një periudhë le të themi muaji mjalti, ku e mbani gjithë kohës mendjen te partneri (huazuar nga Anabel.al).

Një fjetje e tillë tregon se ju keni një tërheqje të paparë, por ende nuk ka një lidhje emocionale të fuqishme. Ende jeni të pasigurt dhe në fazën kur doni të dukeni medoemos mirë: s’ka gazra në asnjë mënyrë dhe as flokë të shpupuritur! Shqetësoheni gjatë gjithë kohës për fatin e kësaj lidhjeje, sidomos kur dërgoni një sms dhe e mendoni dy herë se çfarë duhet të shkruani.

Keni një ndarje të qartë të roleve: dikush është mbrojtësi në lidhje, ndërsa tjetri ka gjetur mbështetje dhe siguri. Jeni shumë të lidhur shpirtërisht pavarësisht se konfliktoheni, nuk zgjat shumë. Nuk rrini dot të zemëruar, duheni shumë.

Është një marrëdhënie pasionante dhe spontane. Përgjithësisht isni për gjithçka, keni sens humori por ama ziheni për vogëlsira. Shumë shumë drama!

Jeni dy shpirtra të lirë, dy njerëz të pavarur që zor se bien në kompromis. Keni punuar fort për ta mbajtur gjallë këtë lidhje por nuk është se e njihni apo kuptoni mirë njëri-tjetrin.