Elita Rudi nuk ishte princesha e vetme në dasmë/ Një tjetër e ftuar i rrëmbeu qendrën e vëmendjes (VIDEO) – AlpeGossip
Elita Rudi nuk ishte princesha e vetme në dasmë/ Një tjetër e ftuar i rrëmbeu qendrën e vëmendjes (VIDEO)

Elita Rudi nuk ishte princesha e vetme në dasmë/ Një tjetër e ftuar i rrëmbeu qendrën e vëmendjes (VIDEO)

besa e saj, Nina është pika e dobët e moderatores Elita Rudi. Ajo e bën pjesë të rrjeteve sociale vajzën e motrës dhe vogëlushja ka rrëmbyer zemrën e ndjekësve me ëmbëlsinë e saj.

Së fundmi, Elita ka kërkuar mendimin edhe nga mbesa për dasmën e saj me reperin Gjiko, të premten e 21 shtatorit. Elita ishte veshur me një fustan të bardhë të fryrë dhe dukej si një princeshë e shkëputur nga përrallat.

Mirëpo mbesa e saj duket se nuk është shumë dakort për këtë fakt, pasi princeshë në dasmë ishte edhe ajo.

“Kush ishte princesha në dasmën e tezes” – e pyet Elita Rudi.

Ndërkohë që mbesa e saj i përgjigjet plot vetëbesim: “Edhe ti, edhe unë”.