SUKSESI VAZHDON/ Bebe Rexha nderohet me çmimin e rëndësishëm (FOTO) – AlpeGossip
SUKSESI VAZHDON/ Bebe Rexha nderohet me çmimin e rëndësishëm (FOTO)

SUKSESI VAZHDON/ Bebe Rexha nderohet me çmimin e rëndësishëm (FOTO)

Vajzat shqiptare në botë vazhdojnë të na bëjnë krenarë me suksesin dhe vlerësimet e vazhdueshme në karrierën e tyre muzikore.

Këtë herë rradha është e Bebe Rexhës.

Këngëtarja e hitit “I’m a mess” do të nderohet me çmimin “Breakthrough Artist Award” në ” Music Biz 2019″ që do të mbahet në 7 Maj në Jw Marriott Nashville.

Çmimi “Breakthrough Artist Award” i jepet artistëve të cilët kanë pasur një karrierë të sukseshme dhe një ndikim të ndjeshëm në skenën e muzikës përgjatë gjithë vitit.

Artistët që e kanë marrë më parë këtë çmim ndër të tjerë, janë: Ariana Grande, Halsey, Meghan Trainor, Nicki Minaj, John Legend dhe Carrie Underwood.

View this post on Instagram

Last nights lewk 💕💕💕

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on