KËNGA DEDIKIM PËR BASHKËSHORTIN? Flet Eneda Tarifa: E ka shkruajtur... - AlpeGossip
KËNGA DEDIKIM PËR BASHKËSHORTIN? Flet Eneda Tarifa: E ka shkruajtur…

KËNGA DEDIKIM PËR BASHKËSHORTIN? Flet Eneda Tarifa: E ka shkruajtur…

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Eneda Tarifa publikoi një javë më parë këngën e saj më të re me titull “Nuk ia vlen”, një baladë që u pëlqye shumë.

Mirëpo menjëherë pas publikimit nisën thashethemet se këngën Eneda ja kushtonte ish-bashkëshortit, Erjon Zaloshnjës.

E ftuar sot në “Trokit” Eneda i ka dhënë fund fjalëve duke u shprehur se kënga nuk është personale dhe i kërkoi kryeministrit të vendosë në zbatim ligjin anti-shpifje për t’u ndaluar publikimi i lajmeve të rreme.

“E ka shkruajtur Fifi. Unë jam e penalizuar të bëj këngë të ndjera, se do bëjnë lidhje portalet. Këngët s’janë gjithmonë personale”, u shpreh Eneda duke shtuar se nuk e kishte menduar se kënga do të shihej në këtë këndvështrim.