Shokuese/ Princeshë Diana kishte një vajzë sekrete dhe e ka mbajtur të fshehur ( FOTO) – AlpeGossip
Shokuese/  Princeshë Diana kishte një vajzë sekrete dhe e ka mbajtur të fshehur ( FOTO)

Shokuese/ Princeshë Diana kishte një vajzë sekrete dhe e ka mbajtur të fshehur ( FOTO)

Princesha Diana kishte një bijë sekret! Është pikërisht ky lajmi që po qarkullon më së shumti në mediat e huaja në përvjetorin e vdekjes së tij. Ka qenë revista javore ‘Novella 2000’ që ka publikuar këtë lajm që ka shokuar të gjithë. Revista javore sjell dëshmi dhe dokumente zyrtare të dyshimta, duke ngritur një tezë që ka qarkulluar në Shtetet e Bashkuara disa vjet më parë, sipas të cilës para dasmës në vitin 1981, një ngjarje pabesueshme ka ndodhur, shkruan Oggi.it

Princesha kishte konceptuar një lindje in vitro. Vajza, e quajtur Sara, gjithashtu së fundmi ka takuar Princin Uilliam.

 

Fertilizimi in vitro – Para se të lejonte martesën e Princit Charls me Dianën Mbretëresha do të sigurohej jo vetëm që Diana ishte e virgjër, por edhe se ajo ishte pjellore, në mënyrë që të sigurohej një trashëgimtar për Mbretërinë e Bashkuar. Ajo ishte konsultuar në këtë mënyrë me gjinekologun e oborrit mbretëror, Sir George Pinker, i cili mori dy ovula nga Diana dhe realizoi fekondimin me farën e Charls. Sapo të ndodhte ngjizja, mbretëresha do të urdhëronte eleminimin e embrionit. Lindja e Sarës – Sipas raporteve të marrë nga revista, mjeku vendosi embrionin tek gruaja e tij, duke lindur në këtë mënyrë Sara, vajza dhe fëmija i parë i Dianës.

f