“DO VINI DUART NË KOKË”/ Lori Hoxha shpenzon “një mal me para” vetëm për këtë veshje (FOTO) – AlpeGossip
“DO VINI DUART NË KOKË”/ Lori Hoxha shpenzon “një mal me para” vetëm për këtë veshje (FOTO)

“DO VINI DUART NË KOKË”/ Lori Hoxha shpenzon “një mal me para” vetëm për këtë veshje (FOTO)

Lori Hoxha është një prej femrave më të ndjekura në rrjetet sociale dhe padyshim ndër më të komentuarat në showbizin shqiptar.

Postimet e saj tërheqin gjithmonë vëmendjen e fansave dhe kështu ka ndodhur edhe me foton e fundit të saj.

Faqja Whattheywearin ka zbuluar përsëri kombinim e Lorit në një foto të postuar së fundmi në Instagram.

Me marka si Blenciaga, Louis Vuitton dhe “YLS” kombinimi i Lorit ka kushtuar plot 3535 euro.