Sasha Sobhani harron Morena Tarakun/ Milardieri fiksohet pas kësaj këngëtareje shqiptare (FOTO) - AlpeGossip
Sasha Sobhani harron Morena Tarakun/ Milardieri fiksohet pas kësaj këngëtareje shqiptare (FOTO)

Sasha Sobhani harron Morena Tarakun/ Milardieri fiksohet pas kësaj këngëtareje shqiptare (FOTO)

Thashethemet e shumta që e cilësuan të lidhur me këngëtaren seksi Morena Taraku, duket se e kanë bërë tashmë miliarderin iranian, Sasha Sobhani goxha të njohur për publikun shqiptar.

Edhe pse lidhja e tij filloi dhe mbaroi me këngëtaren gjithmonë nën rrjedhën e thashethemeve, mesa duket së fundmi pasi ka vizituar Shqipërinë, Sasha e ka harruar Morenën.

Me disa foto të postuara në Instagram, miliarderi ka treguar se pëlqen të shikojë klipin e Dhurata Dorës me titull “Jake, jake”.

Të jetë ky një ngacmim vallë? Pas Morenës, a do ti propozojë Sasha, Dhuratës?

Le të presim…