DEKLARATA E FUNDIT E DONALD TRUMP/ “Lëvdon” ciftin e famshëm amerikan… (FOTO) – AlpeGossip
DEKLARATA E FUNDIT E DONALD TRUMP/ “Lëvdon” ciftin e famshëm amerikan… (FOTO)

DEKLARATA E FUNDIT E DONALD TRUMP/ “Lëvdon” ciftin e famshëm amerikan… (FOTO)

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, ka lëvduar Kanye Westin dhe Kim Kardashianin.

Donald Trump i shndërruar nga një yll shoubizi në një lider botëor ka takuar edhe Kanyen dhe Kimin që prej se i fitoi zgjedhjet dhe Trump ka lëvduar dyshen.

“Tash po bëjmë punë të mirë dhe Kanye kishte pëlqim për mua dhe kjo m ëngriti lart. Kanye ka super fuqi”.

“Ai ka edhe një bashkëshorte të mirë, si Kimi. Ju them, ajo është vërtet e mrekullueshme”, u shpreh Trump.

Kim 37 vjeçare mori pjsë në një takim personal me presidentin në Shtëpinë e Bardhë më herët gjatë këtij viti.

Kanye West mori shumë kritika për përkrahjen e Donald Trump, kur dihet se shumica e yjeve tjera janë hapur kundër presidentit të SHBA-ve.