“DO PRANOSH APO JO?” Renato Mekolli i propozon live konkurentes në emision (VIDEO) – AlpeGossip
“DO PRANOSH APO JO?” Renato Mekolli i propozon live konkurentes në emision (VIDEO)

“DO PRANOSH APO JO?” Renato Mekolli i propozon live konkurentes në emision (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua nata finale e “Hell’s kitchen” dhe si ndihmës të dy shefave të rinj u rikthyen 6 ish-konkurrentë. Mes tyre ishte edhe ish-konkurrentja bukuroshe Ani.

Teksa Ani gatuan Renato i bën komplimenta duke e quajtur “ëmbëlsirë” dhe më pas i propozon të punojë në restorantin e tij.

“Anin nuk e lë të ikë, do e marr në restorantin tim. Do pranosh apo jo?”, i thotë Renato Anit dhe i ulet në gjunjë.