“ËSHTË E ÇUDITSHME KJO GJË QË BËN”/ Pse iu shmang Tea Luizit? – AlpeGossip
“ËSHTË E ÇUDITSHME KJO GJË QË BËN”/ Pse iu shmang Tea Luizit?

“ËSHTË E ÇUDITSHME KJO GJË QË BËN”/ Pse iu shmang Tea Luizit?

Luiz Ejlli po qëndronte në këmbë në oborr teksa aty pranë tij kalon Tea Trifoni. Në këtë moment këngëtari i afrohet dhe ish-konkurrentja e “Për’puthen” i shmanget.

Luizi menjëherë e pyet “ça ke që largohesh” dhe Tea i përgjigjet: “S’ka pishë sot”.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Ça ke moj që largohesh?

Tea: S’ka pishë sot

Luizi: Po, unë duke të të marrë isha, nuk isha duke të puthë. Kaq

Tea: Po është e çuditshme kjo gjë që bën

Luizi: Po më pëlqen

Tea: Nuk është pishë, është parfum

Luizi: E di, lene, unë dua pishën

Luizi: E pse ikë ashtu? Me ma lënë dhishëm

Tea: Ta lë unë dhishëm?