NORA ISTREFI ME PUSHIME/ Poston FOTO me bikini dhe tregon linjat e saj elegante – AlpeGossip
NORA ISTREFI ME PUSHIME/ Poston FOTO me bikini dhe tregon linjat e saj elegante

NORA ISTREFI ME PUSHIME/ Poston FOTO me bikini dhe tregon linjat e saj elegante

Nora Istrefi, ka nisur pushimet, ajo ka publikuar disa fotot në instagram pranë detit. Ajo që bie në sy janë format bombastike trupore të këngëtares.

Këngëtarja ishte veshur me një palë bikini të kaltra dhe me një këmishë të bardhë, për t’u mbrojtur nga dielli.

FOTO