OLTA DHE DEA THYEJNË RREGULLAT NË BIG BROTHER/ Komunikojnë në dush pa mikrofona. Ndjekësit kërkojnë zarf të zi – AlpeGossip
OLTA DHE DEA THYEJNË RREGULLAT NË BIG BROTHER/ Komunikojnë në dush pa mikrofona. Ndjekësit kërkojnë zarf të zi

OLTA DHE DEA THYEJNË RREGULLAT NË BIG BROTHER/ Komunikojnë në dush pa mikrofona. Ndjekësit kërkojnë zarf të zi

Olta dhe Dea kanë thyer rregullat e formatit të Big Brother Vip Albania.

Mbrëmjen e djeshme pas spektaklit, ato janë futur të dyja në të njëjtin dush ku dhe kanë komunikuar me njëra tjetrën pa mikrofona.

Kjo është parë si një thyrje e rëndë e rregullores nga ndjekësit të cilët kanë kërkuar dënimin e tyre me zarf të zi.

Kujtojmë se pak javë më parë, Luizi, Kristi dhe Armaldo u penalizuan duke shkuar në televotim pasi u futën në ambientet e tualetit, jashtë fokusit të kamerave.

View this post on Instagram