Oriola Marashi i nxjerr të gjitha FUSHË me të brendshmet e tejdukshme (VIDEO) – AlpeGossip
Oriola Marashi i nxjerr të gjitha FUSHË me të brendshmet e tejdukshme (VIDEO)

Oriola Marashi i nxjerr të gjitha FUSHË me të brendshmet e tejdukshme (VIDEO)

Oriola Marashi është padyshim një nga modelet shqiptare që komentohet shumë në media e rrjete sociale, ku thuajse çdo ditë portalet shkruajnë për dhe ajo vetë provokon herë pas here me postimet e saj.

Pasi bëri bujë me fotot ku shfaqej me njërin gjoks jashtë, e veshur me një kostum me temina, Oriola e ka djegur sërish Instagramin sot.

Ajo ka postuar pak më parë tre video ku shfaqet shumë seksi me të brendshme të bardha të tejdukshme.

Herë pas here modelja fokuson kamerën tek gjoksi bombastik teksa shihet se ndodhet në ambient shtëpie.

Kujtojmë që Oriola po përgatitet për të bërë debutimin në tregun muzikor shqiptar me këngën e saj të parë.