FESTOI 33-VJETORIN/ Me VIP-a dhe super atmosferë, brenda ditëlindjes së Roza Latit (VIDEO) – AlpeGossip
FESTOI 33-VJETORIN/ Me VIP-a dhe super atmosferë, brenda ditëlindjes së Roza Latit (VIDEO)

FESTOI 33-VJETORIN/ Me VIP-a dhe super atmosferë, brenda ditëlindjes së Roza Latit (VIDEO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun e që gjithmonë është shquar për faktin se flet pa dorashka dhe shumë e lirshme në ekran, Roza Lati ka festuar mbrëmë 33-vjetorin.

Në këtë ditë speciale, Roza ka mbledhur miqtë e saj më të mirë në një festë, ku të gjithë janë veshur me të bardha. Gjithashtu edhe moderatorja ka zgjedhur një fustan me pupla e me perla për këtë ditë.

“13 QERSHOR. Rilindje. Prap 23. Normal. E bekuar. Mbushur me dashni. Pozitive. Zemer plote. Qellime te realizuara. S’ndalova kurre. Shume pune prap perpara. E dashur. Pak mistrece. Paaaak kjo e fundit. Ama Shpirt paster. Duar-paster. Dhe gjithmone GATI. Faleminderit o Roz qe s’me le kurre ne balte. Kurre”, shkruan Roza.