NË INSTAGRAM DEL SUPER SEKSI/ Oor shihni si qenka në jetën reale këngëtarja shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
NË INSTAGRAM DEL SUPER SEKSI/ Oor shihni si qenka në jetën reale këngëtarja shqiptare (FOTO)

NË INSTAGRAM DEL SUPER SEKSI/ Oor shihni si qenka në jetën reale këngëtarja shqiptare (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ilira Gashi tërheq shpesh vëmendjen me fotot që publikon në Instagram, ku shfaqet gjithnjë e kuruar dhe e veshur me shumë stil. Nuk mungojnë edhe fotot ku shfaqet super seksi.

Ditën e sotme Ilira ka treguar se në jetën reale është një vajzë e thjeshtë, larg pamjes së kuruar.

“Insta vs jeta reale”, shkruan Ilira krah fotos duke bërë autoironi.