Noizy rikthen princeshën e tij, shihni si duket ajo (FOTO) – AlpeGossip
Noizy rikthen princeshën e tij, shihni si duket ajo (FOTO)

Noizy rikthen princeshën e tij, shihni si duket ajo (FOTO)

Reperi Noizy ka zbukuruar rrjetin me këto pamje të rralla.
Pas një periudhe të gjatë, ai u ka rikthyer fansave të tij pamjet me mbesën e vogël. Prayla është vajza e motrës së Noizyt dhe duket se ata të dy kanë një marrëdhënie të mrekullueshme.

Teksa ndodhet në një prej makinave të tij luksoze, ai ka treguar se si e vogla e familjes ka filluar të flasë. Prayla dëgjohet të thotë ‘Ciao’ në videon e publikuar.