DITËLINDJET E 17 MAJ/ KUSH FESTON SOT NGA MARINA VJOLLCA E DERI TE… – AlpeGossip
DITËLINDJET E 17 MAJ/ KUSH FESTON SOT NGA MARINA VJOLLCA E DERI TE…

DITËLINDJET E 17 MAJ/ KUSH FESTON SOT NGA MARINA VJOLLCA E DERI TE…

Data shënon 17 maj dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Marina Vjollca 29 vjeç (Moderatore)

Lena Waithe 34 vjeç (Aktore)

Maureen O’Sullivan (1911-1998) (Aktore)

Sasha Alexander 45 vjeç (Aktore)

Bill Paxton (1955-2017)  (Aktor)

Leven Rambin 28 vjeç (Aktore)

Paige Turco 53 vjeç (Aktore)

Erin Richards 42 vjeç (Aktore)

Karrueche Tran 31 vjeç (Aktore)

Nikki Reed 30 vjeç (Aktore)