GJYSTE VULAJ I VË “FLAKËN” INSTAGRAMIT/ Publikon foton që… – AlpeGossip
GJYSTE VULAJ I VË “FLAKËN” INSTAGRAMIT/ Publikon foton që…

GJYSTE VULAJ I VË “FLAKËN” INSTAGRAMIT/ Publikon foton që…

Gjyste Vulaj është njëra ndër artistet më të dashura për publikun.
Ajo është tejet aktive në rrjete sociale, publikon foto dhe video të shumëllojshme për ndjekësit.

Së fundmi ajo na ka befasuar me një foto  ku reklamon  format trupore bombastike  në një fustan të shkurtër të kuq.

“#fustani i shkurtër i kuq”, ka shkruar ajo.

Gjyste ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor por pritet që së shpejti të na surprizojë.

 

View this post on Instagram

#redminidress

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on