EMOCIONUESE/ Liam Hemsworth e quan për herë të parë “grua” në publik dhe reagimi i Miley Cyrus është epik – AlpeGossip
EMOCIONUESE/ Liam Hemsworth e quan për herë të parë “grua” në publik dhe reagimi i Miley Cyrus është epik

EMOCIONUESE/ Liam Hemsworth e quan për herë të parë “grua” në publik dhe reagimi i Miley Cyrus është epik

Ata celebruan dashurinë e tyre në dhjetor, në një ceremoni shumë private vetëm me të afërmit. Por kjo ishte hera e parë që Liam Hemsworth i bëri dedikimin emocionues bashkëshortes së tij, Miley Cyrus.

Gjatë fjalimit të tij në mbrëmjen gala të “Annual G’Day USA”, aktori e quajti për herë të parë “bashkëshorte” këngëtaren e njohur

“Faleminderit gruas time të bukur. Ti je një engjëll i ëmbël”, ishin fjalët e Liam.

Dhe reagimi i Cyrus ashtu siç mund ta prisnim të gjithë ishte epik:

Gepostet von Miley Cyrus am Montag, 28. Januar 2019