NJË NUSE TRADICIONALE SI AFËRDITA DRESHAJ/ Shkëlqen në setin fotografik të publikuar – AlpeGossip
NJË NUSE TRADICIONALE SI AFËRDITA DRESHAJ/ Shkëlqen në setin fotografik të publikuar

NJË NUSE TRADICIONALE SI AFËRDITA DRESHAJ/ Shkëlqen në setin fotografik të publikuar

Afërdita është bërë sërish nuse për fotosesionin me veshjet tradicionale.

Ajo është martuar këtë verë, ndërsa Afërditën nuk e kemi parë si një tradicionale shqiptare, sidomos pasi bashkëshorti i saj është çek.

E këtë herë modelja vjen si një nuse tipike shqiptare me veshje tradicionale e gjithashtu edhe stolitë, në një fotosesion të realizuar nga fotografi Artan Korenica.

Afërdtia shkëlqen në këto veshje, duke na treguar se do të dukej bukur në çfarë do fustani që do të veshte.

Ia vlen të përmendet se Afërdita ka realizuar dasmën me Jakub Kindl në Amerikë dhe është dukur një nuse e mrekullueshme në fustanin e bardhë.